Firma

O nas

Nasza firma dostarcza urządzenia do pomiaru siły i masy od ponad 25 lat. Dzięki nabytemu doświadczeniu posiadamy szeroką wiedzę na temat problemów związanych z ważeniem produktów, kontrolą stanów magazynowych, realizacją receptur, kontrolą jakości i prawidłową pracą urządzeń w zakładzie. Wiemy, jak istotna jest kontrola mas produktów, ich wytrzymałości i sił jakie na nie oddziałują, zarówno podczas produkcji, jak i podczas użytkowania przez końcowego odbiorcę.

Polityką firmy jest dostarczanie rozwiązań właściwych do zapotrzebowania. Oznacza to, że zwracamy szczególną uwagę zarówno na warunki środowiskowe oraz inne czynniki zewnętrzne mogące mieć wpływ na stan urządzeń oraz poprawność ich funkcjonowania. Wagi i siłomierze to specjalistyczne urządzenia kontrolno-pomiarowe, od których prawidłowej pracy zależy jakość Państwa produktu.

W dziedzinie pomiarów siły oferujemy gotowe siłomierze i maszyny wytrzymałościowe marek Axis,  Chatillon i Lloyd Instruments o których mogą Państwo przeczytać poniżej. Bardzo często jednak pomiary muszą zostać przeprowadzone bezpośrednio w urządzeniach pracujących na produkcji, takich jak zbiorniki, prasy, myjki, itp. Dzięki wykwalifikowanej kadrze i ścisłej współpracy z większością obecnych na rynku producentów elektroniki pomiarowej jesteśmy w stanie zmodernizować większość urządzeń do równoczesnej kontroli siły i/lub masy oraz dostarczyć specjalistyczne oprogramowanie służące rejestracji i obróbce wyników. Zakres naszych możliwości rozciąga się od mili do meganiutonów i uzależniony jest wyłącznie od Państwa potrzeb.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stałą ofertą, a także do składania zapytań poprzez kontakt telefoniczny bądź mailowy. Każde pytanie traktujemy indywidualnie i zawsze przykładamy dużą rolę do spełnienia wszystkich oczekiwań naszych klientów.

Zadzwoń i pozwól nam stworzyć nowe rozwiązanie, które spełni wszelkie Twoje oczekiwania!

Axis

Czołowy polski producent wag i jeden z nielicznych polskich producentów siłomierzy. Oferują siłomierze do pomiarów siły oraz siłomierze momentu obrotowego charakteryzujące się ergonomicznym kształtem, łatwością obsługi i dobrym stosunkiem ceny do jakości.

Podczas naszej wieloletniej współpracy opracowaliśmy wiele wspólnych, innowacyjnych rozwiązań, będących na stałe w naszej ofercie.

Chatillon i Lloyd Instruments

Chatillon i Lloyd Instruments to uznane na całym świecie marki instrumentów pomiarowych produkowanych i dostarczanych przez Ametek Test & Calibration Instruments, światowego lidera urządzeń elektronicznych i elektromechanicznych. Ich produkty służą do badania fizycznych i mechanicznych właściwości surowych materiałów jak i produktów końcowych, takich jak opakowania plastikowe, urządzenia medyczne, komponenty elektroniczne, tekstylia, metale, kompozyty, papier i inne. Oferta obejmuje maszyny wytrzymałościowe, siłomierze cyfrowe i mechaniczne, siłomierze momentu obrotowego, tensometry, uchwyty i akcesoria dodatkowe.

Firma Zinner jest polskim przedstawicielem w/w marek.

ZAUFALI NAM

Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image Demo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo imageDemo image
rolex datejust meskie 16233bldj niebieska tarcza winiety srebrny ton automatyczny